FiveGame SA:MP GameMod, Tutoriale
http://fivegame.amforum.net/t153-preturi-admin-hel
Grand Theft Auto Multiplayer

Ţin să te anunţ că http://fivegame.amforum.net este în căutare de moderatori pentru diferite categorii ale forumului, acestea sunt Ajutor Scripting, Gamemode-uri , Filterscript-uri, Designer

Că să fiţi moderator trebuie să intepliniti următoarele cerinţe:

Să aveţi minim 15 ani. Să aveţi experienţă în PAWN sau C++. Să vorbiţi corect şi să scrieţi corect. Să respectaţi pe ceilalţi din jur. Să aveţi minim 1-2 ore dedicate forumului pe zi.

FiveGame SA:MP Daca aveti orice fel de intrebari nu ezitati sa ne contactati. O zi buna, Echipa FiveGame.AmForum.Net
93.119.26.230:7777

de inceput 14kk+ level 3 + 6rp /getgift on

SYSTEME NOII,EVENTE new NOII COMENZI /JOINMISSION NEW /AREPAIR /ASKINS /ARED /ABLUE /AMOV /AVERDE /gnod /gms SI MULTE ALTELE COMENZI

va asteptam cu drag.
nu itati si de formul nostru fivegame.amforum.net
93.119.26.230:7777
http://rpg-fivegame.esy.es
FiveGame RPG

FiveGame RPG

Grand Theft Auto Multiplayer

Ţin să te anunţ că http://rpg-fivegame.esy.es este în căutare de moderatori pentru diferite categorii ale forumului, acestea sunt Ajutor Scripting, Gamemode-uri , Filterscript-uri, Designer

Că să fiţi moderator trebuie să intepliniti următoarele cerinţe:

Să aveţi minim 15 ani. Să aveţi experienţă în PAWN sau C++. Să vorbiţi corect şi să scrieţi corect. Să respectaţi pe ceilalţi din jur. Să aveţi minim 1-2 ore dedicate forumului pe zi.

Noiembrie 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Calendar

Flux RSS

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 
Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 FAQ
 Cautare
Cine este conectat?
In total sunt 16 utilizatori conectati: 1 Inregistrati, 0 Invizibil si 15 Vizitatori :: 1 Motor de cautare

Dark_One

Vizualizeaza toata lista

Parteneri

forum new Fivegame RPG
http://rpg-fivegame.esy.es

Fan http://mobiclub.hi2.ro

Salut, vreau sa va anunț ca în

Nu exista anunturi disponibile

Distribuiţi
    Vezi subiectul anteriorIn josVezi subiectul urmator
    Andu
    Administratori
    Administratori
    Data de inscriere : 02/10/2015
    Varsta : 24
    Localizare : Neamt
    http://fivegame.amforum.net

Paramedic Department - Aplicati

la data de 12/10/2015, 23:18
    • Nick:

• Level:

• Sex (M/F):

• Facțiunile precedente și rangul deținut:

• Jobul actual:

• Cât timp acordați serverului?:

• De ce doriți să intrați în facțiunea Firemen&Paramedics?:

• Cu ce credeți că se ocupă această facțiune?:

• Ce obligații își asumă un membru al acestei facțiuni?:

• Imaginați și redați în MINIM 50 de cuvinte o zi din viața unui medic:

• Un screen-shot cu /stats:

Informații din viața reală:

• Nume:

• Vârstă:

• Întelegeți că suntem un departament serios, deci glumele și copilăriile nu își au rostul?:
    alex236
    Data de inscriere : 03/11/2015

Re: Paramedic Department - Aplicati

la data de 3/11/2015, 18:49
    • Nick:Alex236

• Level:2

• Sex (M/F):m

• Facțiunile precedente și rangul deținut:Nu fac parte din alta factiune.

• Jobul actual:Fermier

• Cât timp acordați serverului?:3-4 ore chiar si 5

• De ce doriți să intrați în facțiunea Firemen&Paramedics?:Eu vreau sa ma alatur acestei factiuni pt ca il cunosc pe lider ff bine.

• Cu ce credeți că se ocupă această facțiune?:Aceasta factiune se ocupa cu protejarea playerilor de cancer.

• Ce obligații își asumă un membru al acestei facțiuni?:Un membru isi asuma responsabilitatea de sanatatea unui player.

• Imaginați și redați în MINIM 50 de cuvinte o zi din viața unui medic:Operatie,Atentie,Condus,Viteza,Stres,Ficat,Rinichi,Stomac,Creier,CRBL sunt mult mai multe cuvinte pe care nu le pot enumera.

• Un screen-shot cu /stats:Nu am , dar stie LoLHoX

• Nume:Alexandru

• Vârstă:13

• Întelegeți că suntem un departament serios, deci glumele și copilăriile nu își au rostul?:Inteleg , totusi sunt mare...
    lolhox
    Data de inscriere : 25/10/2015

la data de 3/11/2015, 18:49
    acceptat1 acceptat
    SkiTTeL
    Admin GTA
    Admin GTA
    Data de inscriere : 25/12/2015

Aplicatie P.D.LV. => Marga

la data de 2/1/2016, 10:41
    • Nick: Marga

• Level: 3

• Sex (M/F): M

• Facțiunile precedente și rangul deținut: -

• Jobul actual: -

• Cât timp acordați serverului?: Acorda chiar si 3 ore

• De ce doriți să intrați în facțiunea Firemen&Paramedics?: Este o factiune pașnică

• Cu ce credeți că se ocupă această facțiune?: Ajutorul Playerilor

• Ce obligații își asumă un membru al acestei facțiuni?: Să fie ordonat si disciplinat.

• Imaginați și redați în MINIM 50 de cuvinte o zi din viața unui medic: Un medic se trezește dimineata merge la servici se pregatește pentru administrarea medicamentelor si injectilor, merge la incendii ajuta la stingerea acestora si se asigură că totul este in regula cu playerii.

• Un screen-shot cu /stats: Momentan nu am ss. Dar am dat /check si am vazut.

• Nume: Mitru Margarit

• Vârstă: 15

• Întelegeți că suntem un departament serios, deci glumele și copilăriile nu își au rostul?: Da

. Aceasta aplicație am făcut-o eu pentru ca Marga nu prea se descurcă cu forumul.
    SkiTTeL
    Admin GTA
    Admin GTA

Marga

la data de 2/1/2016, 10:48
    ACCEPTAT!

. INVAȚA REGULAMENTUL SI COMENZILE

.
    Aly
    Data de inscriere : 04/01/2016

Aly aplicatie

la data de 5/1/2016, 17:07
    Nick: Aly(P)

• Level: 4

• Facțiunile precedente și rangul deținut: -

• Jobul actual: -

• Cât timp acordați serverului?: 2-3 ore

• De ce doriți să intrați în facțiunea Firemen&Paramedics?: Imi place

• Cu ce credeți că se ocupă această facțiune?: Salvare playerilor

• Ce obligații își asumă un membru al acestei facțiuni?: Toate Very Happy

• Imaginați și redați în MINIM 50 de cuvinte o zi din viața unui medic: -

• Un screen-shot cu /stats: Nu am.

• Nume: Aly

• Vârstă:14

• Întelegeți că suntem un departament serios, deci glumele și copilăriile nu își au rostul?: Da .
    SkiTTeL
    Admin GTA
    Admin GTA

Aly

la data de 5/1/2016, 17:12
    Acceptat
    2WinG69.
    Data de inscriere : 03/05/2016

la data de 3/5/2016, 22:10
    • Nick: 2WinG69.

• Level: 3

• Facțiunile precedente și rangul deținut: Nu am factiuni precedente

• Jobul actual: Nu am un job

• Cât timp acordați serverului?: 5-6 ore pe zi

• De ce doriți să intrați în facțiunea Firemen&Paramedics?:  Pentru ca este factiunea mea preferata si imi place sa ajut oamenii

• Cu ce credeți că se ocupă această facțiune?: Cu ajutarea ranitilor si stingerea de incendii

• Ce obligații își asumă un membru al acestei facțiuni?: Sa isi fac raportul si sa asculte regulile

• Imaginați și redați în MINIM 50 de cuvinte o zi din viața unui medic: O zi din veata unui medic este o zi minunata pentru ca el ajuta lumea si este respectat in societate.In gandirea mea medicul are o responabilitate foarte mare. Orcum medici sunt niste "ingeri" in opiniama din acest motiv mi se pare o super responsabilitate sa fii medic si sa ajuti atata lume.

• Un screen-shot cu /stats: http://imgur.com/WFRu8cg

Informații din viața reală: O sa imi scriu descrierea mea ca persoana. Salut!Ma numesc Alex am varsta de 13 ani.Traiesc intr-un oras frumos numit Tecuci Jud.Galati.Imi place muzica rap dar ascult la petreceri si evenimente distractive ori ce tip de muzica.Sunt in clasa a VII-a la Scoala Nr.10 Dimitrie Sturdza.Imi place sa invat la :Biologie,Chimie si Fizica, dar stiu si Matematica,Romana si alte obiecte de baza.Imi plac sporturile gen Football si HandBall.Sunt un om linistit si calm caruia ii place sa isi respecte cuvantul,sa nu minta, sa nu fie cu 2 fete,imi place sa invat lucruri noi si sa ofer a doua sansa persoanelor care imi gresesc,nu critic si nu imi place sa judec.Urmez vorba:Esti om cu mine sunt om cu tine! Vreu sa imi caracterizez si orasul(municipiul) Tecuci condus de primarul Tuchel Daniel spre bine zic eu. Avem un Muzeu numit "Teodor Cincu",Biserica Sf. Gheorghe.Acestea sunt putine din atractiile orasului(Nu mai specific si Cluburile de noapte).In concluzie este un oras frumos,dar micut.

• Nume: Alex

• Vârstă: 13 ani

• Întelegeți că suntem un departament serios, deci glumele și copilăriile nu își au rostul?: Da inteleg foarte bine acest lucru .
    C0nNoR
    Data de inscriere : 03/05/2016

la data de 3/5/2016, 22:45
    • Nick:C0nNoR

• Level:2

• Sex (M/F):m

• Facțiunile precedente și rangul deținut:-

• Jobul actual:-

• Cât timp acordați serverului?:2-3 ore

• De ce doriți să intrați în facțiunea Firemen&Paramedics?:Deoarece este o factiune pasnica si foarte frumoasa

• Cu ce credeți că se ocupă această facțiune?:Ajutarea ranitilor

• Ce obligații își asumă un membru al acestei facțiuni?:Sa isi faca raportul

• Imaginați și redați în MINIM 50 de cuvinte o zi din viața unui medic: Un medic se trezește dimineata merge la servici se pregatește pentru administrarea medicamentelor si injectilor, merge la incendii ajuta la stingerea acestora si se asigură că totul este in regula cu playerii.

• Un screen-shot cu /stats:Nu merge sa dau /stats, imi spune Unknown Command

Informații din viața reală:Salut, Ma cheama Marius Berescu si sunt din Tecuci judetul Galati. Am varsta minunata de 13 ani. Sunt la scoala nr 10 Dimitrie Sturdza(cea mai buna scoala din oras). Imi place foarte mult sa invat si sa ma joc pe calculator. Hobby-urile mele sunt jocurile pe calculator si handbalul. Joc handbal de foarte mult timp si imi place.Dacă am griji, încerc să scap de ele cât mai repede, deoarece nu îmi place să stau să ma gandesc la anumite lucruri în timpul meu liber. Competiția mi se pare esențială în viața npastra de zi cu zi, deoarece, dacă nu era competiție, probabil că acum nu mai era tehnologia aşa de avansată. Fac greşeli, recunosc, însă, la urma urmei, nimeni nu-i perfect. Nu poți să îi faci pe toți să te placă, fiecare cu gusturile lui..Sunt o fire haioasă îmi place să fac lumea să radă mă face la rândul meu să fiu împlinit,firea mea că persoană este una foarte amabilă şi sociabilă,îmi place respectu şi onoarea faţă de o altă persoană chiar dacă acea persoană la rând-ul ei a fost bună sau rea cu mine învăţându-mă o lecţie de care ar trebui să ţin cont în viaţă.. Sunt un baiat foarte serios, care te poti baza oricand, de incredere, imi ajut prietenii in situati grele, un tip foarte sociabil, imi place sa imi fac prietenii noi si ma adaptez usor in comunitate.

• Nume:Marius Berescu

• Vârstă:13

• Întelegeți că suntem un departament serios, deci glumele și copilăriile nu își au rostul?:Da, inteleg foarte bine
    Andu
    Administratori
    Administratori
    Data de inscriere : 02/10/2015
    Varsta : 24
    Localizare : Neamt
    http://fivegame.amforum.net

la data de 4/5/2016, 09:06
    acceptat 2WinG69 /  
    C0nNoR
    Continut sponsorizat